Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Cizme Timberland Galbene 6\'\' Premium

Vânzător
decathlon.ro decathlon.ro
Pret
1773 Lei
Categorie (vânzător)
Observarea naturii
Marca

Produs actualizat în urmă cu 1 lună
Descriere YEO:

Cizme Timberland Galbene 6\'\' Premium - Disponibil la decathlon.ro

Pe YEO găsești Cizme Timberland Galbene 6\'\' Premium de la , în categoria Observarea naturii.

Indiferent de nevoile tale, Cizme Timberland Galbene 6\'\' Premium din categoria Observarea naturii îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 1773 Lei

Caracteristicile produsului Cizme Timberland Galbene 6\'\' Premium

  • Brand:
  • Categoria: Observarea naturii
  • Magazin: decathlon.ro
  • Ultima actualizare: 24-07-2026 11:57:10

Comandă Cizme Timberland Galbene 6\'\' Premium Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Cizme Timberland Galbene 6\'\' Premium de la decathlon.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Inspirată de ghetele noastre originale și adaptată pentru toate anotimpurile, această cizmă impermeabilă excepțională prezintă un stil distinctiv de încălțăminte de lucru. Dispune de o izolație PrimaLoft® călduroasă de 200 g, fără puf, un guler căptușit confortabil, o talpă din cauciuc aderentă și materiale eco-responsabile.

Cizme Timberland Galbene 6\'\' Premium - 0 | YEO

Produse asemănătoare