Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Colaje animale din fetru Djeco

Vânzător
atelierulfamiliei.ro atelierulfamiliei.ro
Pret
82 Lei
Categorie (vânzător)
Jocuri si articole copii
Marca
Djeco

Produs actualizat în urmă cu 9 zile
Descriere YEO:

Colaje animale din fetru Djeco - Disponibil la atelierulfamiliei.ro

Pe YEO găsești Colaje animale din fetru Djeco de la Djeco, în categoria Jocuri si articole copii.

Indiferent de nevoile tale, Colaje animale din fetru Djeco din categoria Jocuri si articole copii îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 82 Lei

Caracteristicile produsului Colaje animale din fetru Djeco

  • Brand: Djeco
  • Categoria: Jocuri si articole copii
  • Magazin: atelierulfamiliei.ro
  • Ultima actualizare: 24-07-2026 11:57:10

Comandă Colaje animale din fetru Djeco Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Colaje animale din fetru Djeco de la atelierulfamiliei.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Colaje animale din fetru O activitate de colaj cu tematica animala special conceputa pentru copiii mici. Copiii aleg forme de animale din pasla si le decoreaza dupa cum doresc, cu ochi si autocolante nostime. Autocolante in relief cu texturi diverse....

Colaje animale din fetru Djeco - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca Djeco