Descriere YEO:
Pe YEO găsești Colier beril, morganit și acvamarin de la druzy.ro - Cristale, Home Deco, în categoria Apparel & Accessories > Jewelry > Necklaces.
Indiferent de nevoile tale, Colier beril, morganit și acvamarin Clara #316 din categoria Apparel & Accessories > Jewelry > Necklaces îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.
Preț: 312 Lei
- Brand: druzy.ro - Cristale, Home Deco
- Categoria: Apparel & Accessories > Jewelry > Necklaces
- Magazin: druzy.ro
- Ultima actualizare: 02-07-2026 01:12:41
Comandă Colier beril, morganit și acvamarin Online, Simplu și Rapid
Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Colier beril, morganit și acvamarin de la druzy.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.
Descriere magazin:
Materiale:
beril natural sfere 8 mm,
morganit natural sfere 8 mm,
acvamarin natural sfere 8 mm, argint 925Dimensiune: 40.5 cm + 5 cm lanț de prelungireÎnchidere: tip lobster, din argint 925 Un colier delicat, în care nuanțele blânde ale berilului, morganitului și acvamarinului se întâlnesc într-un echilibru natural, creând o piesă luminoasă și feminină. Sferele de 8 mm se armonizează într-o succesiune subtilă de tonuri pastelate, evocând liniștea apei și căldura unei emoții sincere. Berilul este cunoscut pentru claritate și echilibru interior, morganitul pentru deschiderea inimii și blândețea emoțională, iar acvamarinul pentru calm și expresie autentică. Împreună, aceste pietre creează un colier care susține o stare de armonie și prezență conștientă. Colierul are o lungime de 40.5 cm, iar lanțul de prelungire din argint 925 de 5 cm permite ajustarea ușoară pentru diferite stiluri de purtare. Închiderea tip lobster, realizată din argint 925, completează discret această piesă elegantă. Fiecare colier este ambalat într-o cutie Druzy elegantă, astfel încât fiecare deschidere să devină un mic ritual al bucuriei.