Cot plan BRS100210B, oțel, RAL9010
Vânzător
materialeelectrice.ro materialeelectrice.ro
Pret
1022.41 Lei
Categorie (vânzător)
Sistem aparent DLP canal de cablu
Marca
Hager
Produs actualizat în urmă cu 14 zile
Descriere YEO:
Cot plan BRS100210B, oțel, RAL9010 - Disponibil la materialeelectrice.ro
Preț: 1022.41 Lei
Caracteristicile produsului Cot plan BRS100210B, oțel, RAL9010
  • Brand: Hager
  • Categoria: Sistem aparent DLP canal de cablu
  • Magazin: materialeelectrice.ro
  • Ultima actualizare: 30-04-2026 00:25:15
Comandă Cot plan BRS100210B, oțel, RAL9010 Online, Simplu și Rapid
Descriere magazin:
Arhitectură Tip de montaj: Fixat cu cleme Conectivitate Conexiune de canal: fără cuplu Capac, ușă Secţiune superioară cu garnitură de etanşare: Nu Numărul capacelor utilizabile: 1 Materiale Culoare RAL: RAL 9010 - alb pur Culoare: alb pur Material: Tablă de oţel Grup materiale: Oţel Suprafaţă: brut Dimensiuni Inălţimea canalului: 100 mm Lăţimea canalului: 210 mm Măsura a: 290 mm Montare Orificii in podea: Da Folie de protecţie: Nu Doză pardoseală: - Setări Distanță de detecție: 90 ° Accesorii incluse Configurare accesorii: Secţiune inferioară Echipament Caşerare de tăiere: Da Utilizare Tip produs: Etrier plat Standarde Conform directivelor europene RoHs: conformitate voluntară Protecție Fără halogen: da