Cot plan BRS65210D, oțel, RAL7035
Pret
500.24 Lei
Descriere YEO:
Cot plan BRS65210D, oțel, RAL7035 - Disponibil la materialeelectrice.ro
Preț: 500.24 Lei
Caracteristicile produsului Cot plan BRS65210D, oțel, RAL7035
Comandă Cot plan BRS65210D, oțel, RAL7035 Online, Simplu și Rapid
Descriere magazin:
Arhitectură Tip de montaj: Fixat cu cleme Conectivitate Conexiune de canal: fără cuplu Capac, ușă Secţiune superioară cu garnitură de etanşare: Nu Numărul capacelor utilizabile: 2 Materiale Culoare RAL: RAL 7035 - gri deschis Culoare: gri deschis Material: Tablă de oţel Grup materiale: Oţel Suprafaţă: brut Dimensiuni Inălţimea canalului: 66 mm Lăţimea canalului: 210 mm Măsura a: 290 mm Montare Orificii in podea: Da Folie de protecţie: Nu Doză pardoseală: - Setări Distanță de detecție: 90 ° Accesorii incluse Configurare accesorii: Secţiune inferioară Echipament Caşerare de tăiere: Da Utilizare Tip produs: Etrier plat Standarde Conform directivelor europene RoHs: conformitate voluntară Protecție Fără halogen: da