Descriere YEO:
Pe YEO găsești Cremă WICKED CRÉME Masturbation Cream de la Cremă pentru masturbare pe bază de ulei, în categoria 120 ml.
Indiferent de nevoile tale, Cremă WICKED CRÉME Masturbation Cream For Men, lubrifiant intim pentru masturbare pe bază de ulei, 120 ml din categoria 120 ml îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.
Preț: 76.99 Lei
Caracteristicile produsului Cremă WICKED CRÉME Masturbation Cream
- Brand: Cremă pentru masturbare pe bază de ulei
- Categoria: 120 ml
- Magazin: intimax.ro
- Ultima actualizare: 20-05-2025 02:28:43
Comandă Cremă WICKED CRÉME Masturbation Cream Online, Simplu și Rapid
Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Cremă WICKED CRÉME Masturbation Cream de la intimax.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.
Descriere magazin:
Cremă
WICKED CRÉME
Masturbation Cream For Men,
lubrifiant intim pentru masturbare pe bază de
ulei, 120 ml
WICKED CRÉME este o cremă
intimă special concepută
pentru masturbarea masculină, cu o formulă unică pe bază de
ulei de cocos care se transformă, sub efectul căldurii corporale, din cremă într-un
lubrifiant lichid mătăsos și non-gras. Îmbogățită cu vitamina E și fără parfum, această cremă oferă hidratare, alunecare superioară și stimulare intensă, fiind ideală
pentru momentele intime solo în care vrei să atingi un nou nivel de plăcere. Caracteristici cheie
- Formulă pe bază de ulei de cocos – se topește în contact cu pielea într-un lubrifiant lichid.
- Textură inițială de cremă – se transformă treptat într-un lubrifiant neted și plăcut.
- Îmbogățită cu vitamina E – oferă alunecare și hrănire pielii.
- Fără parfum – potrivită pentru pielea sensibilă.
- Excelentă pentru hidratare – nu usucă și lasă pielea catifelată.
- Cantitate: 120 ml
Mod de utilizare Aplică o cantitate mică de
WICKED CRÉME pe penis atunci când dorești lubrifiere. Crema se va transforma într-un lubrifiant lichid pe măsură ce o masezi. Se curăță ușor cu apă caldă și săpun delicat. Ingrediente: Apă, palmitat de etilhexil, ulei de cocos (Cocos nucifera), ulei de migdale dulci (Prunus amygdalus dulcis), alcool stearilic, alcool cetilic, glicerină (de origine vegetală), alcool cetearyl, ceteareth-20, dimeticonă, acetat de tocoferil (vitamina E), suc din frunze de aloe (Aloe barbadensis), carbomer, edetat tetrasodic, trietanolamină, metilparaben, propilparaben, imidazolidinil uree. Precauții:
- Destinată exclusiv adulților (+18).
- Doar pentru uz extern – nu aplica pe pielea iritată, rănită sau mucoase.
- Evită contactul cu ochii; în caz de contact, clătește imediat cu apă.
- Dacă apar iritații sau disconfort, întrerupe utilizarea și consultă un medic.
- A nu se lăsa la îndemâna copiilor.
- Testează pe o zonă mică de piele înainte de utilizarea complet