Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Crema Bitter 40g

Vânzător
vegis.ro vegis.ro
Pret
17.35 Lei
Categorie (vânzător)
Remedii
Marca
STEAUA DIVINA

Produs actualizat în urmă cu 2 zile
Descriere YEO:

Crema Bitter 40g - Disponibil la vegis.ro

Pe YEO găsești Crema Bitter 40g de la STEAUA DIVINA, în categoria Remedii.

Indiferent de nevoile tale, Crema Bitter 40g din categoria Remedii îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 17.35 Lei

Caracteristicile produsului Crema Bitter 40g

  • Brand: STEAUA DIVINA
  • Categoria: Remedii
  • Magazin: vegis.ro
  • Ultima actualizare: 02-07-2026 01:12:41

Comandă Crema Bitter 40g Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Crema Bitter 40g de la vegis.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Formula complexa a produsului Bitter Crema este un unguent hranitor pentru piele si vulnerar (vindeca ranile) continand toate substantele bioactive extrase din cele 39 de plante medicinale incluse in reteta bitterului romanesc. Indicatii: Se recomanda ca adjuvant in: arsuri, afte bucale, degeraturi, dureri ale urechilor, intepaturi de insecte, tromboflebita, vaginita, eczeme, infectii, inflamatii si iritatii ale pielii, hemoroizi, fisuri anale, impetigo, zona zoster, reumatism, entorse, fracturi. Actiuni: Analgezic, antiinflamator, antireumatic, calmant, stimulent circulator, cicatrizant si emolient vulnerar (vindeca ranile). Ingrediente: Ulei de seminte de Floarea-soarelui Ceara de albine Rasina de Brad Afin (Vaccinium myrtillus) Angelica (Angelica archangelica) Anghinare (Cynara scolymus) Busuioc (Ocimum basilicum) Chimen (Carum carvi) Cimbru de gradina (Satureja hortensis) Coada-calului (Equisetum arvense) Coada-soricelului (Achillea millefolium) Coriandru (Coriandrum sativum) Dafin (Laurus nobilis) Frasin (Fraxinus excelsior)Fenicul (Foeniculum vulgare) Galbenele (Calendula officinalis) Gentiana (Gentiana lutea) Iarba-mare (Inula helenium) Iarba-Sfantului-Ioan (Salvia sclarea) Ienupar (Juniperus communis) Isop (Hyssopus officinalis) Levantica (Lavandula angustifolia) Maces (Rosa canina) Menta (Mentha piperita) Mesteacan (Betula pendula) Nuc (Juglans regia) Papadie (Taraxacum officinale) Plop (Populus nigra) Roinita (Melissa officinalis)Salcam (Robinia pseudacacia) Salcie (Salix alba) Salvie (Salvia officinalis) Schinel (Cnicus benedictus) Scortisoara (Cinnamomum verum) Senna (Cassia angustifolia)Soc (Sambucus nigra) Sovarf (Origanum vulgare) Traista-ciobanului (Capsella bursa-pastoris) Troscot (Polygonum aviculare) Tntaura (Centaurium erythraea) Unguras (Marrubium vulgare) Vasc (Viscum album). Mod de administrare: Se realizeaza aplicatii locale de 2-3 ori pe zi la nivelul zonelor afectate. Se recomanda testarea prealabila a sensibilitatii pe o portiune mica de piele. Contraindicatii: Alergie la oricare dintre componentele produsului. Nu se aplica pe rani deschise! Produs in Romania

Crema Bitter 40g - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca STEAUA DIVINA

Alcoolprotect 60cps

Alcoolprotect 60cps

vegis.ro vegis.ro Actualizat in 02/07/2026

32.76 Lei

Vezi oferta
Antibalonal 60cps

Antibalonal 60cps

vegis.ro vegis.ro Actualizat in 02/07/2026

38.97 Lei

Vezi oferta
Antistres 60cps

Antistres 60cps

vegis.ro vegis.ro Actualizat in 02/07/2026

40.78 Lei

Vezi oferta
Astragalus 60cps

Astragalus 60cps

vegis.ro vegis.ro Actualizat in 02/07/2026

Boswellia 60cps

Boswellia 60cps

vegis.ro vegis.ro Actualizat in 02/07/2026

42.73 Lei

Vezi oferta
Strong & Long 90cps

Strong & Long 90cps

vegis.ro vegis.ro Actualizat in 02/07/2026

61.76 Lei

Vezi oferta