Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Curaj de Soricel

Vânzător
bookzone.ro bookzone.ro
Pret
49.7 Lei 62.37 Lei
Categorie (vânzător)
Carti
Marca
Povestela Ofir

Produs actualizat în urmă cu 5 zile
Descriere YEO:

Curaj de Soricel - Disponibil la bookzone.ro

Pe YEO găsești Curaj de Soricel de la Povestela Ofir, în categoria Carti.

Indiferent de nevoile tale, Curaj de Soricel din categoria Carti îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 49.7 Lei

Caracteristicile produsului Curaj de Soricel

  • Brand: Povestela Ofir
  • Categoria: Carti
  • Magazin: bookzone.ro
  • Ultima actualizare: 24-07-2026 11:57:10

Comandă Curaj de Soricel Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Curaj de Soricel de la bookzone.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Un peștișor și un șoricel se distrează de minune, până când trei feline amenință să le strice cheful. Pentru a-și proteja prietenul, șoricelul vine cu o idee riscantă, trăsnită și curajoasă. Dar oare e o idee bună? Deschideți cartea și veți găsi o poveste plină de gingășie și suspans, însoțită de magia unor ilustrații care invită privirea spre detaliu, în spații și volume create arhitectural, cu o mare virtuozitate cromatică. O carte pentru copii și pentru orice pasionat de povești, de artă, de cuvinte și de necuvinte.

Curaj de Soricel - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca Povestela Ofir

Cei trei purceluși

Cei trei purceluși

bookzone.ro bookzone.ro Actualizat in 24/07/2026

38.1 Lei

Vezi oferta
Votați Lupul!

Votați Lupul!

bookzone.ro bookzone.ro Actualizat in 24/07/2026

41.2 Lei

Vezi oferta
Desperado

Desperado

bookzone.ro bookzone.ro Actualizat in 24/07/2026

53.6 Lei

Vezi oferta
Uite-afară!

Uite-afară!

bookzone.ro bookzone.ro Actualizat in 24/07/2026

39.6 Lei

Vezi oferta
Curaj de Soricel

Curaj de Soricel

bookzone.ro bookzone.ro Actualizat in 24/07/2026

49.7 Lei

Vezi oferta
Îndoiala

Îndoiala

bookzone.ro bookzone.ro Actualizat in 24/07/2026

42.5 Lei

Vezi oferta
Loc loc in barlog!

Loc loc in barlog!

bookzone.ro bookzone.ro Actualizat in 13/07/2026

39.6 Lei

Vezi oferta