Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Curea 1960 Logo Belt

Vânzător
decathlon.ro decathlon.ro
Pret
239 Lei
Categorie (vânzător)
Tur rapid
Marca

Produs actualizat în urmă cu 1 lună
Descriere YEO:

Curea 1960 Logo Belt - Disponibil la decathlon.ro

Pe YEO găsești Curea 1960 Logo Belt de la , în categoria Tur rapid.

Indiferent de nevoile tale, Curea 1960 Logo Belt din categoria Tur rapid îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 239 Lei

Caracteristicile produsului Curea 1960 Logo Belt

  • Brand:
  • Categoria: Tur rapid
  • Magazin: decathlon.ro
  • Ultima actualizare: 24-07-2026 11:57:10

Comandă Curea 1960 Logo Belt Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Curea 1960 Logo Belt de la decathlon.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Cureaua unisex Fjallraven 1960 Logo Belt, realizata din poliester 100% reciclat, este accesoriul sportiv al brandului. Cureaua este fara PFC, iar materialul tehnic rezistent la uzura, elastic si cu tesatura densa asigura durabilitatea accesoriului tau. Cureaua portocalie se integreaza cu usurinta in garderoba ta. Combina-o cu pantalonii tai preferati Fjallraven si bucura-te de cele mai noi tendinte in confort! Greutatea este de 120 g, iar dimensiunea este de 120 x 4 cm.

Curea 1960 Logo Belt - 0 | YEO

Produse asemănătoare