Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Curele de ridicare Negru/Alb

Vânzător
decathlon.ro decathlon.ro
Pret
38.07 Lei
Categorie (vânzător)
Body building
Marca

Produs actualizat în urmă cu 1 lună
Descriere YEO:

Curele de ridicare Negru/Alb - Disponibil la decathlon.ro

Pe YEO găsești Curele de ridicare Negru/Alb de la , în categoria Body building.

Indiferent de nevoile tale, Curele de ridicare Negru/Alb din categoria Body building îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 38.07 Lei

Caracteristicile produsului Curele de ridicare Negru/Alb

  • Brand:
  • Categoria: Body building
  • Magazin: decathlon.ro
  • Ultima actualizare: 24-07-2026 11:57:10

Comandă Curele de ridicare Negru/Alb Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Curele de ridicare Negru/Alb de la decathlon.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Curele de ridicare Negru/Alb Lungime: 55 cm Latime: 3,8 cm Material: bumbac rezistent Rezistent la alunecare și la rupere Marime universala Conținut de livrare: 1 pereche (2 bucăți) Fără uzură din cauza marginilor tivite Sistem simplu de buclă pentru o utilizare rapidă

Curele de ridicare Negru/Alb - 0 | YEO

Produse asemănătoare