Dialoguri despre problemele copiilor si adolescentilor - Tatiana Sisova, prof. dr. Galina Kozlovskaia

Dialoguri despre problemele copiilor si adolescentilor - Tatiana Sisova, prof. dr. Galina Kozlovskaia

Detalii Dialoguri despre problemele copiilor si

libris.ro
Vânzător
libris.ro
Pret
15 Lei
Categorie (vânzător)
Cresterea Copilului
Marca
Tatiana Sisova

Produs actualizat în urmă cu 1 lună
Descriere YEO:

Dialoguri despre problemele copiilor si - Disponibil la libris.ro

Pe YEO găsești Dialoguri despre problemele copiilor si de la Tatiana Sisova, în categoria Cresterea Copilului.

Indiferent de nevoile tale, Dialoguri despre problemele copiilor si adolescentilor - Tatiana Sisova, prof. dr. Galina Kozlovskaia din categoria Cresterea Copilului îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 15 Lei

Caracteristicile produsului Dialoguri despre problemele copiilor si

  • Brand: Tatiana Sisova
  • Categoria: Cresterea Copilului
  • Magazin: libris.ro
  • Ultima actualizare: 21-12-2024 01:38:29

Comandă Dialoguri despre problemele copiilor si Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Dialoguri despre problemele copiilor si de la libris.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
In cartea de fata, Tatiana Sisova - cunoscuta cititorilor romani din cartile Probleme si dificultati in educarea copiilor. Indrumar pentru parinti si Cand copilul nu asculta, aparute la Editura Sophia - impreuna cu prof. dr. Galina Kozlovskaia, unul dintre cei mai cunoscuti specialisti rusi in psihiatria pediatrica, abordeaza sub forma de dialoguri o serie intreaga de probleme psihice serioase, care afecteaza un numar considerabil de copii, de la autism si hiperactivitate pana la depresie sau alte dependente.Aceasta carte reprezinta o resursa unica, ce ofera, din perspectiva avizata a unor specialisti crestini in sanatate psihica, sfaturi fundamentate pentru cei care se confrunta cu probleme grave, dar mai ales pentru cei care doresc sa le preintampine si sa-i fereasca de ele, daca este cu putinta, pe cei dragi. •autismul •hiperactivitatea •depresia •nevrozele •narcomania •sinuciderea •dependentele Tatiana Sisova este psiholog, membru al Uniunii Scriitorilor Rusiei, autor a numeroase articole si carti de psihologie si pedagogie, povesti si piese de teatru pentru copii. Prof. dr. Galina Kozlovskaia este psihiatru de copii cu o experienta de cateva decenii. La ora actuala este sefa departamentului de patologie psihica a copilului mic din cadrul Centrului stiintific federal de sanatate psihica din Moscova.

Dialoguri despre problemele copiilor si adolescentilor - Tatiana Sisova, prof. dr. Galina Kozlovskaia - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca Tatiana Sisova