E27-LED-A60 10W 3000
Vânzător
materialeelectrice.ro materialeelectrice.ro
Pret
21.44 Lei
Categorie (vânzător)
Becuri diverse cu led
Marca
Schrack
Produs actualizat în urmă cu 13 zile
Descriere YEO:
E27-LED-A60 10W 3000 - Disponibil la materialeelectrice.ro
Pe YEO găsești E27-LED-A60 10W 3000 de la Schrack, în categoria Becuri diverse cu led.
Indiferent de nevoile tale, E27-LED-A60 10W 3000 din categoria Becuri diverse cu led îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.
Preț: 21.44 Lei
Caracteristicile produsului E27-LED-A60 10W 3000
  • Brand: Schrack
  • Categoria: Becuri diverse cu led
  • Magazin: materialeelectrice.ro
  • Ultima actualizare: 30-04-2026 00:25:15
Comandă E27-LED-A60 10W 3000 Online, Simplu și Rapid
Prin intermediul platformei YEO, poți comanda E27-LED-A60 10W 3000 de la materialeelectrice.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.
Descriere magazin:
EAN-Code 9002759691684 Lungime 112,00mm Diametru 60,00mm Masă netă 0,16kg. Fabricant 04-Eglo Watt 10W Lumeni 806lm Culoare lumină alb cald Temperatura culorii 3000K Indice redare culoare ≥80 Durată de viaţă 15.000h Dimabil nu Grad de protecţie IP20 Clasă energetică A+ Soclu E27 Unghiul de radiație 200° Eficiență sistem 81lm/W Tensiune de alimentare AC 220-240V Formă constructivă A60 Diametru 60mm Pachete disponibile 1 buc.
E27-LED-A60 10W 3000 - 0 | YEO