Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Echipament de box reversibil

Vânzător
decathlon.ro decathlon.ro
Pret
259 Lei
Categorie (vânzător)
Box
Marca

Produs actualizat în urmă cu 8 zile
Descriere YEO:

Echipament de box reversibil - Disponibil la decathlon.ro

Pe YEO găsești Echipament de box reversibil de la , în categoria Box.

Indiferent de nevoile tale, Echipament de box reversibil din categoria Box îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 259 Lei

Caracteristicile produsului Echipament de box reversibil

  • Brand:
  • Categoria: Box
  • Magazin: decathlon.ro
  • Ultima actualizare: 24-07-2026 11:57:10

Comandă Echipament de box reversibil Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Echipament de box reversibil de la decathlon.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Alegerea echipamentului potrivit este cheia succesului în ring, de aceea echipamentul de box reversibil de la Yakimasport a fost conceput pentru cei mai exigenți sportivi. Acest produs inovator combină funcționalitatea a două seturi într-unul singur, ceea ce îl face o soluție extrem de practică. În plus, construcția ușoară permite sportivului să se concentreze pe deplin asupra tehnicii și vitezei mișcărilor sale. În gama Yakimasport veți găsi nu numai îmbrăcăminte profesională, ci și porți, reboundere sau conuri de antrenament. Echipamentul nostru de box reversibil se încadrează perfect în standardele de înaltă calitate pe care le promovăm în fiecare disciplină sportivă. Deoarece acordăm atenție detaliilor, materialul utilizat pentru producția setului se caracterizează prin respirabilitate și durabilitate excepționale. Set de box reversibil – funcționalitate și confort Cel mai mare avantaj al produsului prezentat este universalitatea sa, deoarece setul de box reversibil permite schimbarea instantanee a culorii colțului. În loc să cumperi două ținute separate, primești un singur set care, după ce îl întorci pe cealaltă parte, își schimbă culoarea din roșu în albastru. Drept urmare, economisești spațiu în geanta de antrenament și bani, fără a pierde din aspectul profesional în timpul luptei. Utilizarea fibrelor moderne din poliester face ca îmbrăcămintea să fie aproape imperceptibilă pe corp. În plus, croiala a fost optimizată pentru dinamica boxului, ceea ce garantează o amplitudine completă a brațelor în timpul loviturilor. De aceea, mulți antrenori recomandă acest model ca ținută de bază pentru competițiile amatoriale și antrenamentele de sparring. Specificații tehnice ale produsului: Material: Poliester tehnic ultra-ușor. Culori: Design reversibil (roșu / albastru). Destinare: Competiții de box amator, antrenamente de club, sparring. Sistem de eliminare a umezelii: Tehnologia Quick-Dry care asigură uscarea pielii. Potrivire: Croială ergonomică care nu restricționează mișcările.

Echipament de box reversibil - 0 | YEO

Produse asemănătoare