Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Element modular desc. de supratensiune tip V, T2 DC, 600 V Ucpv: 800V, In:20kA, Imax:40kA, Up:2,6kV, Var

Vânzător
materialeelectrice.ro materialeelectrice.ro
Pret
97.05 Lei
Categorie (vânzător)
Descarcatoare
Marca
Tracon

Produs actualizat în urmă cu 1 lună
Descriere YEO:

Element modular desc. de supratensiune - Disponibil la materialeelectrice.ro

Pe YEO găsești Element modular desc. de supratensiune de la Tracon, în categoria Descarcatoare.

Indiferent de nevoile tale, Element modular desc. de supratensiune tip V, T2 DC, 600 V Ucpv: 800V, In:20kA, Imax:40kA, Up:2,6kV, Var din categoria Descarcatoare îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 97.05 Lei

Caracteristicile produsului Element modular desc. de supratensiune

  • Brand: Tracon
  • Categoria: Descarcatoare
  • Magazin: materialeelectrice.ro
  • Ultima actualizare: 24-07-2026 11:57:10

Comandă Element modular desc. de supratensiune Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Element modular desc. de supratensiune de la materialeelectrice.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Configurarea sistemului DC: Da Configurarea sistemului TN: Nu Configurarea sistemului TN-C: Nu Configurarea sistemului TN-C-S: Da Configurarea sistemului TN-S: Nu Configurarea sistemului TT: Da Numar de conductoare (fara pamantare): 1 Curent de scurgere nominal (8/20): 20 kA Curent maxim de descarcare (8/20): 40 kA Tensiunea nominala DC: 600 V Tensiune continua maxima DC: 800 V Nivel de protectie de tensiune: 3 kV Nivel de protectie de tensiune L-N: 3 kV Nivel de protectie de tensiune N-PE: 3 kV Dispozitiv de protectie supracurent maxim: 125 A Modalitate de montare: Module Dimensiune de constructie: 1 modular spacing Cu contact de semnalizare la distanta: Nu Categoria de tip 2: Da Grad de protectie (IP): IP20 Valori:Ucpv: 800V, In:20kA, Imax:40kA, Up:2,6kV, Var

Element modular desc. de supratensiune tip V, T2 DC, 600 V Ucpv: 800V, In:20kA, Imax:40kA, Up:2,6kV, Var - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca Tracon