Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Epid Junior Tus sirop 100ml

Vânzător
liki24.ro liki24.ro
Pret
56.57 Lei
Categorie (vânzător)
Mama și Copilul
Marca

Produs actualizat în urmă cu 4 ore
Descriere YEO:

Epid Junior Tus sirop 100ml - Disponibil la liki24.ro

Pe YEO găsești Epid Junior Tus sirop 100ml de la , în categoria Mama și Copilul.

Indiferent de nevoile tale, Epid Junior Tus sirop 100ml din categoria Mama și Copilul îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 56.57 Lei

Caracteristicile produsului Epid Junior Tus sirop 100ml

  • Brand:
  • Categoria: Mama și Copilul
  • Magazin: liki24.ro
  • Ultima actualizare: 01-07-2026 12:25:58

Comandă Epid Junior Tus sirop 100ml Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Epid Junior Tus sirop 100ml de la liki24.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
PROPOLI PLUS EPID JUNIOR SIROP Supliment alimentar pe bază de Propoli Plus EPID, extract de mirt și miere de eucalipt, care îi conferă o notă balsamică plăcută. Mirtul este util pentru bunăstarea nasului și a gâtului și promovează fluiditatea secrețiilor bronșice. Este potrivit în special pentru copii datorită formulei sale fără conservanți, coloranți, alcool sau arome artificiale. Fără gluten. Ingrediente: Miere de eucalipt; extract de propolis EPID

Epid Junior Tus sirop 100ml - 0 | YEO

Produse asemănătoare