Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Equisalud Cervital 60 Capsule

Vânzător
liki24.ro liki24.ro
Pret
183.12 Lei
Categorie (vânzător)
Vitamine și Suplimente
Marca

Produs actualizat în urmă cu 1 lună
Descriere YEO:

Equisalud Cervital 60 Capsule - Disponibil la liki24.ro

Pe YEO găsești Equisalud Cervital 60 Capsule de la , în categoria Vitamine și Suplimente.

Indiferent de nevoile tale, Equisalud Cervital 60 Capsule din categoria Vitamine și Suplimente îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 183.12 Lei

Caracteristicile produsului Equisalud Cervital 60 Capsule

  • Brand:
  • Categoria: Vitamine și Suplimente
  • Magazin: liki24.ro
  • Ultima actualizare: 01-07-2026 12:25:58

Comandă Equisalud Cervital 60 Capsule Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Equisalud Cervital 60 Capsule de la liki24.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Equisalud Cervital este un supliment sub formă de capsule conceput pentru a întări și îmbunătăți sistemul imunitar. Conține o combinație de ingrediente naturale care ajută la stimularea apărării organismului și la menținerea unui sistem imunitar sănătos. Acest produs este utilizat pentru a preveni și trata bolile legate de imunitate, cum ar fi răceala, gripa și alte infecții. Formula sa unică oferă nutrienți esențiali care susțin funcția imunitară și promovează sănătatea generală. Instrucțiuni de utilizare Se recomandă administrarea a 2 capsule Equisalud Cervital pe zi, de preferință înainte de mesele principale. Se recomandă administrarea lor cu un pahar cu apă. Cu toate acestea, este important să citiți instrucțiunile produsului și să consultați un profesionist din domeniul sănătății înainte de a începe să îl utilizați.

Equisalud Cervital 60 Capsule - 0 | YEO

Produse asemănătoare