Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Espadrile Sport Albastre

Vânzător
decathlon.ro decathlon.ro
Pret
210.99 Lei
Categorie (vânzător)
Plimbare cu caii
Marca

Produs actualizat în urmă cu 2 luni
Descriere YEO:

Espadrile Sport Albastre - Disponibil la decathlon.ro

Pe YEO găsești Espadrile Sport Albastre de la , în categoria Plimbare cu caii.

Indiferent de nevoile tale, Espadrile Sport Albastre din categoria Plimbare cu caii îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 210.99 Lei

Caracteristicile produsului Espadrile Sport Albastre

  • Brand:
  • Categoria: Plimbare cu caii
  • Magazin: decathlon.ro
  • Ultima actualizare: 02-07-2026 01:12:41

Comandă Espadrile Sport Albastre Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Espadrile Sport Albastre de la decathlon.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
din colectia northstar by bata : cod produs: zln 0270 caracteristici tip: espadrile sport culoare: albastru deschis model: stil dama: material sport: piele ecologica si textil varf: inchidere rotunjita: cu compozitie elastica exterior: piele ecologica si material textil interior: piele naturala

Espadrile Sport Albastre - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Espadrile Sport Albastre

Espadrile Sport Albastre

decathlon.ro decathlon.ro Actualizat in 02/07/2026

210.99 Lei

Vezi oferta