Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

EUPLACENT 90 capsule

Vânzător
liki24.ro liki24.ro
Pret
152.44 Lei
Categorie (vânzător)
Vitamine și Suplimente
Marca

Produs actualizat în urmă cu 1 lună
Descriere YEO:

EUPLACENT 90 capsule - Disponibil la liki24.ro

Pe YEO găsești EUPLACENT 90 capsule de la , în categoria Vitamine și Suplimente.

Indiferent de nevoile tale, EUPLACENT 90 capsule din categoria Vitamine și Suplimente îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 152.44 Lei

Caracteristicile produsului EUPLACENT 90 capsule

  • Brand:
  • Categoria: Vitamine și Suplimente
  • Magazin: liki24.ro
  • Ultima actualizare: 24-07-2026 11:57:10

Comandă EUPLACENT 90 capsule Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda EUPLACENT 90 capsule de la liki24.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Descrierea comprimatelor EuPlacent Supliment alimentar pe bază de arginină, calciu, sulfat de magneziu și salcie, formulat pentru a combate principalele complicații obstetricale (preeclampsie, naștere prematură, avorturi spontane recurente). L-arginina, prin intermediul enzimei sintază a oxidului nitric din celulele endoteliale, produce oxid nitric, un vasodilatator puternic ce joacă un rol fundamental în mecanismele de reglare endotelială prin contracararea vasoconstricției, îmbunătățirea fluxului sanguin și

EUPLACENT 90 capsule - 0 | YEO

Produse asemănătoare

EUPLACENT 90 capsule

EUPLACENT 90 capsule

liki24.ro liki24.ro Actualizat in 24/07/2026

152.44 Lei

Vezi oferta