Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

FARMADERBE ESS ULEI CUIȘOARE

Vânzător
liki24.ro liki24.ro
Pret
63.8 Lei
Categorie (vânzător)
Frumusețe și Îngrijire
Marca
Farmaderbe

Produs actualizat în urmă cu 5 zile
Descriere YEO:

FARMADERBE ESS ULEI CUIȘOARE - Disponibil la liki24.ro

Pe YEO găsești FARMADERBE ESS ULEI CUIȘOARE de la Farmaderbe, în categoria Frumusețe și Îngrijire.

Indiferent de nevoile tale, FARMADERBE ESS ULEI CUIȘOARE din categoria Frumusețe și Îngrijire îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 63.8 Lei

Caracteristicile produsului FARMADERBE ESS ULEI CUIȘOARE

  • Brand: Farmaderbe
  • Categoria: Frumusețe și Îngrijire
  • Magazin: liki24.ro
  • Ultima actualizare: 24-07-2026 11:57:10

Comandă FARMADERBE ESS ULEI CUIȘOARE Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda FARMADERBE ESS ULEI CUIȘOARE de la liki24.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
ULEI ESENȚIAL DE CUISĂTOARE Descriere Uleiul esențial de cuișoare are o aromă dulce-picantă care respinge insectele. Se combină excelent cu scorțișoara, trandafirul, lavanda, ghimbirul, dafinul, salvia, bergamota și ylang-ylang. Combate melancolia, trezește pasiunea și sporește curajul. Conform tradiției naturiste, are proprietăți aromatice, digestive, stimulante, carminative, antiseptice, analgezice și antiinflamatorii. Compoziție: Cuișoare (Eugenia caryophyllum)

FARMADERBE ESS ULEI CUIȘOARE - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca Farmaderbe