Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Fendi FE50019I 001 54

Vânzător
optiblu.ro optiblu.ro
Pret
949.5 Lei 1899 Lei
Categorie (vânzător)
Ochelari de vedere
Marca
Fendi

Produs actualizat în urmă cu 6 ore
Descriere YEO:

Fendi FE50019I 001 54 - Disponibil la optiblu.ro

Pe YEO găsești Fendi FE50019I 001 54 de la Fendi, în categoria Ochelari de vedere.

Indiferent de nevoile tale, Fendi FE50019I 001 54 din categoria Ochelari de vedere îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 949.5 Lei

Caracteristicile produsului Fendi FE50019I 001 54

  • Brand: Fendi
  • Categoria: Ochelari de vedere
  • Magazin: optiblu.ro
  • Ultima actualizare: 02-07-2026 01:12:41

Comandă Fendi FE50019I 001 54 Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Fendi FE50019I 001 54 de la optiblu.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:


Fendi FE50019I 001 54 - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Fendi FE50013I 001 57

Fendi FE50013I 001 57

optiblu.ro optiblu.ro Actualizat in 02/07/2026

499.5 Lei

Vezi oferta
Fendi FE50014I 001 53

Fendi FE50014I 001 53

optiblu.ro optiblu.ro Actualizat in 02/07/2026

749.5 Lei

Vezi oferta
Fendi FE50017I 001 53

Fendi FE50017I 001 53

optiblu.ro optiblu.ro Actualizat in 02/07/2026

799.5 Lei

Vezi oferta
Fendi FE50010I 001 53

Fendi FE50010I 001 53

optiblu.ro optiblu.ro Actualizat in 02/07/2026

799.5 Lei

Vezi oferta
Fendi FE50019I 001 54

Fendi FE50019I 001 54

optiblu.ro optiblu.ro Actualizat in 02/07/2026

949.5 Lei

Vezi oferta

Produse marca Fendi

Fendi FF 0437/S 001/2M

Fendi FF 0437/S 001/2M

videt.ro videt.ro Actualizat in 02/07/2026

1748.9 Lei

Vezi oferta
Fendi FF 0437/S 001/70

Fendi FF 0437/S 001/70

videt.ro videt.ro Actualizat in 02/07/2026

1562.9 Lei

Vezi oferta
Fendi FF 0245 PJP

Fendi FF 0245 PJP

videt.ro videt.ro Actualizat in 02/07/2026

895.99 Lei

Vezi oferta
Fendi FF 0449 FWM

Fendi FF 0449 FWM

videt.ro videt.ro Actualizat in 02/07/2026

799.3 Lei

Vezi oferta
Fendi FF 0127 MQL

Fendi FF 0127 MQL

videt.ro videt.ro Actualizat in 02/07/2026

856.9 Lei

Vezi oferta
Fendi FF 0430/S 9N4/IR

Fendi FF 0430/S 9N4/IR

videt.ro videt.ro Actualizat in 02/07/2026

1587.9 Lei

Vezi oferta
Fendi FF 0437/S 001/IR

Fendi FF 0437/S 001/IR

videt.ro videt.ro Actualizat in 02/07/2026

1563.9 Lei

Vezi oferta
Fendi FF 0437/S DDB/U1

Fendi FF 0437/S DDB/U1

videt.ro videt.ro Actualizat in 02/07/2026

1739.9 Lei

Vezi oferta