Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Ferplast Colivie Sonia Crom

Vânzător
petmagazin.ro petmagazin.ro
Pret
427.99 Lei
Categorie (vânzător)
Pasari>Colivii
Marca
Ferplast

Produs actualizat în urmă cu 6 ore
Descriere YEO:

Ferplast Colivie Sonia Crom - Disponibil la petmagazin.ro

Pe YEO găsești Ferplast Colivie Sonia Crom de la Ferplast, în categoria Pasari>Colivii.

Indiferent de nevoile tale, Ferplast Colivie Sonia Crom din categoria Pasari>Colivii îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 427.99 Lei

Caracteristicile produsului Ferplast Colivie Sonia Crom

  • Brand: Ferplast
  • Categoria: Pasari>Colivii
  • Magazin: petmagazin.ro
  • Ultima actualizare: 01-07-2026 12:25:58

Comandă Ferplast Colivie Sonia Crom Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Ferplast Colivie Sonia Crom de la petmagazin.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Colivie pentru păsări exotice mari. Include: 3 hrănitoare plastic, 3 beţe plastic. Dimensiuni (L x l x h): 61,50 x 40 x 65 cm Material plastic metal, non-toxic pentru păsări.

Ferplast Colivie Sonia Crom - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca Ferplast