Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Ferronemi\'s Q10 20x10ml

Vânzător
vegis.ro vegis.ro
Pret
89.74 Lei
Categorie (vânzător)
Suplimente
Marca
BIPOLE

Produs actualizat în urmă cu 6 zile
Descriere YEO:

Ferronemi\'s Q10 20x10ml - Disponibil la vegis.ro

Pe YEO găsești Ferronemi\'s Q10 20x10ml de la BIPOLE, în categoria Suplimente.

Indiferent de nevoile tale, Ferronemi\'s Q10 20x10ml din categoria Suplimente îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 89.74 Lei

Caracteristicile produsului Ferronemi\'s Q10 20x10ml

  • Brand: BIPOLE
  • Categoria: Suplimente
  • Magazin: vegis.ro
  • Ultima actualizare: 24-07-2026 11:57:10

Comandă Ferronemi\'s Q10 20x10ml Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Ferronemi\'s Q10 20x10ml de la vegis.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Fier ecologic – Q10 – Vitaminele B6, B12 si C – Acid folic. Vitamina C creste absorbtia de fier. Fierul contribuie la functionarea normala a celulelor rosii din sange si a hemoglobinei. Acidul folic contribuie la formarea normala a sangelui si la reducerea stresului si oboselii. Supliment alimentar – Fara conservanti – Fara coloranti artificiali – Fara alcool – Fara gluten – Fara zahar. Ingrediente: apa, extract din suc de macese (Rosa canina L.) 30%, suc concentrat din struguri rosii (Vitis vinifera L.) 10%, suc concentrat de afine (Vaccinium myrtillus L.) 4%, sirop de agave* (Agave salmiana, indulcitor), drojdie de bere cultivata intr-un mediu bogat in fier (Saccha-romyces cerevisiae Meyen ex E.C. Hansen), Vitamina C, aroma naturala de mandarine (aroma), Vitamina B6, coenzima Q10 (ubidecarenone), Vitamina B9, Vitamina B12. *ingrediente certificate ecologic Continut: 1 fiola Fier 10 mg;  **VNR 71,43% Vitamina C 65 mg; **VNR 81,25% Vitamina B6 1,4 mg; **VNR 100% Vitamina B9 180 ug;  **VNR 90% Vitamina B12 1 ug; **VNR 40% Coenzima Q10 5 mg; -- **VNR=valori nutritionale de referinta. Mod de utilizare: Consumati 1 fiola pe zi. Agitati fiola inainte de utilizare si diluati intr-un pahar cu apa. Va recomandam sa il luati timp de 20 de zile si sa alternati cu perioade de odihna de 7 zile. Nu s-au utilizat conservanti sau stabilizatori in productia acestui produs, iar materiile prime utilizate au trecut prin controale stricte de calitate. Acest produs este un supliment alimentar. Nu depasiti doza zilnica recomandata. Suplimentele alimentare nu trebuie sa inlocuiasca o dieta variata si echilibrata si un stil de viata sanatos. A nu se lasa la indemana copiilor. Mod de depozitare: a se pastra ferit de umiditate, lumina si caldura. Produs in Spania

Ferronemi\'s Q10 20x10ml - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Ferronemi\'s Q10 20x10ml

Ferronemi\'s Q10 20x10ml

vegis.ro vegis.ro Actualizat in 24/07/2026

89.74 Lei

Vezi oferta

Produse marca BIPOLE