Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Grip tenis Syntec Negru

Vânzător
decathlon.ro decathlon.ro
Pret
34.99 Lei
Categorie (vânzător)
Tenis
Marca

Produs actualizat în urmă cu 20 ore
Descriere YEO:

Grip tenis Syntec Negru - Disponibil la decathlon.ro

Pe YEO găsești Grip tenis Syntec Negru de la , în categoria Tenis.

Indiferent de nevoile tale, Grip tenis Syntec Negru din categoria Tenis îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 34.99 Lei

Caracteristicile produsului Grip tenis Syntec Negru

  • Brand:
  • Categoria: Tenis
  • Magazin: decathlon.ro
  • Ultima actualizare: 02-07-2026 01:12:41

Comandă Grip tenis Syntec Negru Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Grip tenis Syntec Negru de la decathlon.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Produs conceput pentru tenis. Asigură fermitate.

Grip tenis Syntec Negru - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Grip tenis Syntec Negru

Grip tenis Syntec Negru

decathlon.ro decathlon.ro Actualizat in 02/07/2026

34.99 Lei

Vezi oferta