Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Husa spray urs

Vânzător
decathlon.ro decathlon.ro
Pret
55 Lei
Categorie (vânzător)
Alergare pe asfalt
Marca

Produs actualizat în urmă cu 1 lună
Descriere YEO:

Husa spray urs - Disponibil la decathlon.ro

Pe YEO găsești Husa spray urs de la , în categoria Alergare pe asfalt.

Indiferent de nevoile tale, Husa spray urs din categoria Alergare pe asfalt îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 55 Lei

Caracteristicile produsului Husa spray urs

  • Brand:
  • Categoria: Alergare pe asfalt
  • Magazin: decathlon.ro
  • Ultima actualizare: 24-07-2026 11:57:10

Comandă Husa spray urs Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Husa spray urs de la decathlon.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Husa universala foarte rezistenta fabricata in Romania pentru toate spray-urile iritant lacrimogene impotriva ursilor care au o capacitate de la 150 ml la 250 ml . Poate fi introdusa pe centura.

Husa spray urs - 0 | YEO

Produse asemănătoare