Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Icepeak Argo Softshellhose Herren

Vânzător
decathlon.ro decathlon.ro
Pret
375.45 Lei
Categorie (vânzător)
Drumeție in natura
Marca

Produs actualizat în urmă cu 14 ore
Descriere YEO:

Icepeak Argo Softshellhose Herren - Disponibil la decathlon.ro

Pe YEO găsești Icepeak Argo Softshellhose Herren de la , în categoria Drumeție in natura.

Indiferent de nevoile tale, Icepeak Argo Softshellhose Herren din categoria Drumeție in natura îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 375.45 Lei

Caracteristicile produsului Icepeak Argo Softshellhose Herren

  • Brand:
  • Categoria: Drumeție in natura
  • Magazin: decathlon.ro
  • Ultima actualizare: 02-07-2026 01:12:41

Comandă Icepeak Argo Softshellhose Herren Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Icepeak Argo Softshellhose Herren de la decathlon.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Die Icepeak Argo Softshellhose für Herren ist die perfekte Wahl für Outdoor-Enthusiasten. Sie besteht aus einem wasserabweisenden und atmungsaktiven Material, das zuverlässigen Schutz bei unterschiedlichen Wetterbedingungen bietet. Die elastische Softshell-Konstruktion sorgt für hohen Tragekomfort und maximale Bewegungsfreiheit. Die Hose ist mit Reissverschlusstaschen ausgestattet, die Platz für kleine Gegenstände bieten, und die verstellbaren Beinabschlüsse ermöglichen eine individuelle Passform. Ideal für Wanderungen, Trekking und andere Outdoor-Aktivitäten, bei denen Bewegungsfreiheit und Wetterschutz wichtig sind.

Icepeak Argo Softshellhose Herren - 0 | YEO

Produse asemănătoare