Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

IMEDIAT TEST DE CONTROL COVID19AG

Vânzător
liki24.ro liki24.ro
Pret
78.61 Lei
Categorie (vânzător)
Tehnico-Medicale și Consumabile Medicale
Marca

Produs actualizat în urmă cu 1 zi
Descriere YEO:

IMEDIAT TEST DE CONTROL COVID19AG - Disponibil la liki24.ro

Pe YEO găsești IMEDIAT TEST DE CONTROL COVID19AG de la , în categoria Tehnico-Medicale și Consumabile Medicale.

Indiferent de nevoile tale, IMEDIAT TEST DE CONTROL COVID19AG din categoria Tehnico-Medicale și Consumabile Medicale îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 78.61 Lei

Caracteristicile produsului IMEDIAT TEST DE CONTROL COVID19AG

  • Brand:
  • Categoria: Tehnico-Medicale și Consumabile Medicale
  • Magazin: liki24.ro
  • Ultima actualizare: 02-07-2026 01:12:41

Comandă IMEDIAT TEST DE CONTROL COVID19AG Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda IMEDIAT TEST DE CONTROL COVID19AG de la liki24.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
TEST RAPID VERIFICARE IMEDIATĂ COVID-19 AG 10 TESTE

IMEDIAT TEST DE CONTROL COVID19AG - 0 | YEO

Produse asemănătoare