Incarcator pentru TV Sony ACDP-100DO2
Vânzător
evomag.ro evomag.ro
Pret
213.99 Lei
Categorie (vânzător)
Diverse multimedia
Marca
MMD
Produs actualizat în urmă cu 14 zile
Descriere YEO:
Incarcator pentru TV Sony ACDP-100DO2 - Disponibil la evomag.ro
Pe YEO găsești Incarcator pentru TV Sony ACDP-100DO2 de la MMD, în categoria Diverse multimedia.
Preț: 213.99 Lei
Caracteristicile produsului Incarcator pentru TV Sony ACDP-100DO2
  • Brand: MMD
  • Categoria: Diverse multimedia
  • Magazin: evomag.ro
  • Ultima actualizare: 30-04-2026 00:25:15
Comandă Incarcator pentru TV Sony ACDP-100DO2 Online, Simplu și Rapid
Descriere magazin:
Dimensiune mufa: 6,0 x 4,4 x 12,0 mm Tensiune alimentare: 100 - 240 V Capacitate: 5,2 A Greutate: 0,600 Kg Tensiune iesire: 19,5 V Putere: 100 W Continut pachet: Alimentator TV + Cablu Alimentator Brand compatibil: Sony Stare produs: NOU, sigilat Culoare: Negru