Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Șireturi Lacexpro Grip Negre

Vânzător
decathlon.ro decathlon.ro
Pret
168 Lei
Categorie (vânzător)
Tenis
Marca

Produs actualizat în urmă cu 1 lună
Descriere YEO:

Șireturi Lacexpro Grip Negre - Disponibil la decathlon.ro

Pe YEO găsești Șireturi Lacexpro Grip Negre de la , în categoria Tenis.

Indiferent de nevoile tale, Șireturi Lacexpro Grip Negre din categoria Tenis îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 168 Lei

Caracteristicile produsului Șireturi Lacexpro Grip Negre

  • Brand:
  • Categoria: Tenis
  • Magazin: decathlon.ro
  • Ultima actualizare: 24-07-2026 11:57:10

Comandă Șireturi Lacexpro Grip Negre Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Șireturi Lacexpro Grip Negre de la decathlon.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Șireturile Lacexpro Grip redefiniesc standardele de performanță datorită tehnologiei lor de vârf, care integrează un strat inovator de silicon. Acest progres tehnic asigură o susținere optimă și o stabilitate excepțională pentru toți sportivii. Sistemul "cage XPro" din silicon permite o ajustare ultra-precisă, oferind posibilitatea unei microreglări perfect adaptate fiecărui utilizator. Această caracteristică elimină riscurile de alunecare internă, o sursă frecventă de accidentări în timpul activității fizice. Tehnologia hidrofugă avansată împiedică absorbția umezelii, păstrându-și astfel toată lejeritatea chiar și în condiții dificile. Această inovație garantează o performanță constantă, indiferent de condițiile meteorologice. Avantaje cheie : Sistem antiderapant avansat Ajustare personalizabilă Protecție împotriva umidității Durabilitate superioară Inovația Lacexpro le permite sportivilor să se concentreze pe deplin asupra performanței, fără să își facă griji cu privire la susținerea pantofilor.

Șireturi Lacexpro Grip Negre - 0 | YEO

Produse asemănătoare