Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Ironflex Nutrition Arginine 500gr Lemon

Vânzător
liki24.ro liki24.ro
Pret
107.43 Lei
Categorie (vânzător)
Vitamine și Suplimente
Marca
Ironflex Nutrition

Produs actualizat în urmă cu 1 lună
Descriere YEO:

Ironflex Nutrition Arginine 500gr Lemon - Disponibil la liki24.ro

Pe YEO găsești Ironflex Nutrition Arginine 500gr Lemon de la Ironflex Nutrition, în categoria Vitamine și Suplimente.

Indiferent de nevoile tale, Ironflex Nutrition Arginine 500gr Lemon din categoria Vitamine și Suplimente îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 107.43 Lei

Caracteristicile produsului Ironflex Nutrition Arginine 500gr Lemon

  • Brand: Ironflex Nutrition
  • Categoria: Vitamine și Suplimente
  • Magazin: liki24.ro
  • Ultima actualizare: 13-07-2026 00:25:33

Comandă Ironflex Nutrition Arginine 500gr Lemon Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Ironflex Nutrition Arginine 500gr Lemon de la liki24.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Arginina este un aminoacid semi-esențial care contribuie la producția de proteine și sprijină funcționarea rinichilor. Ironflex Nutrition Arginine 500gr cu aromă de lămâie reprezintă o completare ideală pentru dieta dumneavoastră, oferind un supliment care îmbunătățește performanța sportivă și regenerarea după antrenament.
  • Greutate: 500 grame
  • Tip: Arginină


Ironflex Nutrition Arginine 500gr Lemon - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca Ironflex Nutrition