Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Jacheta Knockout V2

Vânzător
decathlon.ro decathlon.ro
Pret
238.8 Lei
Categorie (vânzător)
Bicicleta de șosea competiție
Marca

Produs actualizat în urmă cu 1 lună
Descriere YEO:

Jacheta Knockout V2 - Disponibil la decathlon.ro

Pe YEO găsești Jacheta Knockout V2 de la , în categoria Bicicleta de șosea competiție.

Indiferent de nevoile tale, Jacheta Knockout V2 din categoria Bicicleta de șosea competiție îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 238.8 Lei

Caracteristicile produsului Jacheta Knockout V2

  • Brand:
  • Categoria: Bicicleta de șosea competiție
  • Magazin: decathlon.ro
  • Ultima actualizare: 24-07-2026 11:57:10

Comandă Jacheta Knockout V2 Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Jacheta Knockout V2 de la decathlon.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Jacheta Knockout V2 – Căldură, Confort și Stil în Versiune Modernă ?? Jacheta Knockout V2 este alegerea perfectă pentru cei care vor protecție termică și un look urban actual. Concepută pentru a face față temperaturilor scăzute, oferă un echilibru excelent între funcționalitate și stil. Ideală pentru zilele răcoroase de toamnă ? sau iarnă blândă ❄️, fie că ești în oraș, la drum sau în pauza dintre antrenamente. Jacheta Knockout V2 se potrivește perfect stilului de viață activ și dinamic. Poart-o ca piesă principală în ținutele de sezon rece. Spal-o la 30°C pentru a-i păstra forma și intensitatea culorilor. Folosește buzunarele multiple pentru a-ți ține accesoriile mereu la îndemână. ?? Beneficii cheie: - Căldură fără compromis ?️: Strat termic eficient, ideal pentru temperaturi scăzute. - Design modern și durabil ?: Croială actuală din poliester satinat, ușor și rezistent. - Culori care rezistă ?: Tehnologie avansată de imprimare pentru un aspect vibrant în timp. - Funcționalitate sporită ?️: Buzunare externe și interne, perfecte pentru obiectele esențiale. - Întreținere simplă ?: Se spală rapid și ușor, fără pierderi de formă sau culoare. Investește în Jacheta Knockout V2 și simte confortul și stilul unei generații moderne!Nu doar că te protejează de frig, dar îți definește prezența oriunde mergi. Căldură, confort, stil, versatilitate, durabilitate ? Comandă acum Jacheta Knockout V2 – upgrade-ul garderobei tale de sezon rece!

Jacheta Knockout V2 - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Jacheta Knockout V2

Jacheta Knockout V2

decathlon.ro decathlon.ro Actualizat in 24/07/2026

238.8 Lei

Vezi oferta