Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Kit Laminare Gene Engros

Vânzător
bazarulonline.ro bazarulonline.ro
Pret
48 Lei
Categorie (vânzător)
Ingrijire personala si cosmetice Engros>Produse de machiaj Engros>Produse pentru Ochi En-gros>Machiaj pentru sprancene Engros
Marca

Produs actualizat în urmă cu 3 zile
Descriere YEO:

Kit Laminare Gene Engros - Disponibil la bazarulonline.ro

Pe YEO găsești Kit Laminare Gene Engros de la , în categoria Ingrijire personala si cosmetice Engros>Produse de machiaj Engros>Produse pentru Ochi En-gros>Machiaj pentru sprancene Engros.

Indiferent de nevoile tale, Kit Laminare Gene Engros din categoria Ingrijire personala si cosmetice Engros>Produse de machiaj Engros>Produse pentru Ochi En-gros>Machiaj pentru sprancene Engros îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Caracteristici și Avantaje ale produsului Kit Laminare Gene Engros

  • Departament: ingrijire-personala-cosmetice
  • Îți oferă produse pentru îngrijire personală de calitate superioară.

Preț: 48 Lei

Caracteristicile produsului Kit Laminare Gene Engros

  • Brand:
  • Categoria: Ingrijire personala si cosmetice Engros>Produse de machiaj Engros>Produse pentru Ochi En-gros>Machiaj pentru sprancene Engros
  • Magazin: bazarulonline.ro
  • Ultima actualizare: 02-07-2026 01:12:41

Comandă Kit Laminare Gene Engros Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Kit Laminare Gene Engros de la bazarulonline.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Beneficiile așteptate după folosire sunt : gene îngrijite și arcuite până la 6 săptămâni, genele sunt ridicate direct de la rădăcină oferindu-se efectul de accentuare a privirii. Folosirea acestui kit este simplă, pașii sunt clar descriși în pachet și, de asemenea, și foarte rapidă, procesul durează în total 13 minute. Siguranța folosirii este garantată, în urma aplicării produselor nu se vor constata deteriorări ale genelor, scopul produsului fiind acela de a revitaliza genele.

Kit Laminare Gene Engros - 0 | YEO

Produse asemănătoare