Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Kit TOKO Structurite Nordic

Vânzător
decathlon.ro decathlon.ro
Pret
2281 Lei
Categorie (vânzător)
schi nordic
Marca

Produs actualizat în urmă cu 3 zile
Descriere YEO:

Kit TOKO Structurite Nordic - Disponibil la decathlon.ro

Pe YEO găsești Kit TOKO Structurite Nordic de la , în categoria schi nordic.

Indiferent de nevoile tale, Kit TOKO Structurite Nordic din categoria schi nordic îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 2281 Lei

Caracteristicile produsului Kit TOKO Structurite Nordic

  • Brand:
  • Categoria: schi nordic
  • Magazin: decathlon.ro
  • Ultima actualizare: 02-07-2026 01:12:41

Comandă Kit TOKO Structurite Nordic Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Kit TOKO Structurite Nordic de la decathlon.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Dispozitiv de structurare a suprafeței cu formă ergonomică cu rolă de structură interschimbabilă pentru structurarea ușoară a suprafeței de rulare a schiurilor de fond. Structurarea îmbunătățește semnificativ proprietățile de alunecare ale schiurilor. Dispozitivul este livrat cu toate cele trei role (galben/rosu/albastru) si asigura schiuri structurate optim in toate conditiile si temperaturile de zapada.

Kit TOKO Structurite Nordic - 0 | YEO

Produse asemănătoare