Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Lant transmisie DID428D-114 zale

Vânzător
mxenduro.ro mxenduro.ro
Pret
98 Lei
Categorie (vânzător)
Transmisie
Marca
DID

Produs actualizat în urmă cu 5 zile
Descriere YEO:

Lant transmisie DID428D-114 zale - Disponibil la mxenduro.ro

Pe YEO găsești Lant transmisie DID428D-114 zale de la DID, în categoria Transmisie.

Indiferent de nevoile tale, Lant transmisie DID428D-114 zale din categoria Transmisie îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 98 Lei

Caracteristicile produsului Lant transmisie DID428D-114 zale

  • Brand: DID
  • Categoria: Transmisie
  • Magazin: mxenduro.ro
  • Ultima actualizare: 24-07-2026 11:57:10

Comandă Lant transmisie DID428D-114 zale Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Lant transmisie DID428D-114 zale de la mxenduro.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Lanț nou îmbunătățit did420d care înlocuiește standardul DID420. utilizarea unei bucșe de lanț fără sudură crește rezistența lanțului la uzură operațională de la 20% la 50%. aplicare: motociclete cu o capacitate maximă de 125cc.

Lant transmisie DID428D-114 zale - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca DID