LM-E27-LED-PS160 4W 2200K amber dimmable
Vânzător
materialeelectrice.ro materialeelectrice.ro
Pret
157.21 Lei
Categorie (vânzător)
Becuri diverse cu led
Marca
Schrack
Produs actualizat în urmă cu 14 zile
Descriere YEO:
LM-E27-LED-PS160 4W 2200K amber dimmable - Disponibil la materialeelectrice.ro
Pe YEO găsești LM-E27-LED-PS160 4W 2200K amber dimmable de la Schrack, în categoria Becuri diverse cu led.
Indiferent de nevoile tale, LM-E27-LED-PS160 4W 2200K amber dimmable din categoria Becuri diverse cu led îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.
Preț: 157.21 Lei
Caracteristicile produsului LM-E27-LED-PS160 4W 2200K amber dimmable
  • Brand: Schrack
  • Categoria: Becuri diverse cu led
  • Magazin: materialeelectrice.ro
  • Ultima actualizare: 30-04-2026 00:25:15
Comandă LM-E27-LED-PS160 4W 2200K amber dimmable Online, Simplu și Rapid
Prin intermediul platformei YEO, poți comanda LM-E27-LED-PS160 4W 2200K amber dimmable de la materialeelectrice.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.
Descriere magazin:
Lungime 318,00mm Diametru 160,00mm Masă netă 0,27kg. Fabricant 04-Eglo Watt 4W Temperatura culorii 2200K Indice redare culoare ≥80 Dimabil da Clasă energetică A++ Tensiune de alimentare AC 220-240V Pachete disponibile 1 buc.
LM-E27-LED-PS160 4W 2200K amber dimmable - 0 | YEO