LPC-35-1050
Vânzător
dioda.ro dioda.ro
Pret
116.27 Lei
Categorie (vânzător)
Sursa de alimentare
Marca
MEAN WELL
Produs actualizat în urmă cu 14 zile
Descriere YEO:
LPC-35-1050 - Disponibil la dioda.ro
Pe YEO găsești LPC-35-1050 de la MEAN WELL, în categoria Sursa de alimentare.
Preț: 116.27 Lei
Caracteristicile produsului LPC-35-1050
  • Brand: MEAN WELL
  • Categoria: Sursa de alimentare
  • Magazin: dioda.ro
  • Ultima actualizare: 30-04-2026 00:25:15
Comandă LPC-35-1050 Online, Simplu și Rapid
Descriere magazin:
Alimentator: pentru LED-uri, pulsatoriu; 31,5W; 9÷30VDC; 1050mA Producător MEAN WELL Tip alimentator pentru LED-uri, pulsatoriu Putere 31.5W Tensiune ieşire 9...30V DC Curent ieşire 1050mA Tensiune alimentare 90...264V AC Clasă etanşeitate IP67 Dimensiuni exterioare 40 x 148 x 30mm Caracteristici alimentatoare/convertizoare parametri nominali obţinuţi la o sarcină completă Protecţie suprasarcină, acumulare de tensiune, scurtcircuit Masă 0.34kg Temperatura de lucru -30...70°C Conexiune electrică cabluri 600mm Număr ieşiri 1 Dimensiuni vezi Informaţii suplimentare Masa brută: 0.33 kg