LPC-60-1050
Vânzător
dioda.ro dioda.ro
Pret
120.26 Lei
Categorie (vânzător)
Sursa de alimentare
Marca
MEAN WELL
Produs actualizat în urmă cu 13 zile
Descriere YEO:
LPC-60-1050 - Disponibil la dioda.ro
Pe YEO găsești LPC-60-1050 de la MEAN WELL, în categoria Sursa de alimentare.
Preț: 120.26 Lei
Caracteristicile produsului LPC-60-1050
  • Brand: MEAN WELL
  • Categoria: Sursa de alimentare
  • Magazin: dioda.ro
  • Ultima actualizare: 30-04-2026 00:25:15
Comandă LPC-60-1050 Online, Simplu și Rapid
Descriere magazin:
Alimentator: pentru LED-uri, pulsatoriu; 50,4W; 9÷48VDC; 1050mA Producător MEAN WELL Tip alimentator pentru LED-uri, pulsatoriu Putere 50.4W Tensiune ieşire 9...48V DC Curent ieşire 1050mA Tensiune alimentare 90...264V AC Clasă etanşeitate IP67 Dimensiuni exterioare 42.5 x 162.5 x 32mm Caracteristici alimentatoare/convertizoare parametri nominali obţinuţi la o sarcină completă Protecţie suprasarcină, acumulare de tensiune, scurtcircuit Masă 0.4kg Temperatura de lucru -30...70°C Conexiune electrică cabluri 600mm Număr ieşiri 1 Dimensiuni vezi Informaţii suplimentare Masa brută: 0.41 kg