Managementul haosului. Volumul III

Managementul haosului. Volumul III

Detalii Managementul haosului. Volumul III

librex.ro
Vânzător
librex.ro
Pret
80.1 Lei 89 Lei
Categorie (vânzător)
Noutati Carti
Marca
Pro Universitaria

Produs actualizat în urmă cu 1 zi
Descriere YEO:

Managementul haosului. Volumul III - Disponibil la librex.ro

Pe YEO găsești Managementul haosului. Volumul III de la Pro Universitaria, în categoria Noutati Carti.

Indiferent de nevoile tale, Managementul haosului. Volumul III din categoria Noutati Carti îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 80.1 Lei

Caracteristicile produsului Managementul haosului. Volumul III

  • Brand: Pro Universitaria
  • Categoria: Noutati Carti
  • Magazin: librex.ro
  • Ultima actualizare: 25-02-2025 01:30:22

Comandă Managementul haosului. Volumul III Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Managementul haosului. Volumul III de la librex.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Managerul Haosului, este irefutabil, Dumnezeu! Managementul Haosului este savarsit de fiinte celeste, deopotriva cu fiinte planetare, anume alese. Sunt putini cei alesi. Q.E.D., prin aceasta carte, este ca, una dintre fiintele planetare este Claudiu Oteleanu. In acest, al III-lea volum - … si sper sa nu fie ultimul - autorul, precum marii maestrii ai Renasterii, intre care nu pot sa nu il amintesc, vorbind despre Haos, pe Dante Aligheri, cu a sa Divina Comedia, genial tratat despre Haos, isi raporteaza Dihotomia, cu secolul XXI, prin abordarea a ceea ce unii numesc TRUMPISM (vezi Donald Trump). Personal, rog cititorul sa fie foarte atent la capacitatea exceptionala de analiza si sinteza a autorului, care se fereste ca de naiba, sa devina un prozelit al oricaror divagatii politico sociale trumpiste sau antitrumpiste. In acest sens, mai rog cititorul sa fie atent la abordarea stiintifica de tip beletristic a oricaror subiecte prezentate in carte, abordare care ii permite ca o constatare aproape matusalemica a ironiei, in concluziile sale. Recomand cu toata taria ca acest volum sa fie una dintre ,,cartile de invatatura”, de capatai, a tinerilor studenti  din oricare forma de invatamant. Finalmente, ceea ce va pot spune este ca intr-o forma sau alta, cu Magna Cum Laude, Claudiu Oteleanu, demonstreaza aici ca drumul spre Iad, ca parte organica a Haosului, este intotdeauna pavat cu bune intentii. (Leonard Oprea)

Managementul haosului. Volumul III - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Managementul haosului. Volumul III

Managementul haosului. Volumul III

librex.ro librex.ro
Actualizat in 25/02/2025

80.1 Lei

Produse marca Pro Universitaria