Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Manometru FLP900 HV

Vânzător
decathlon.ro decathlon.ro
Pret
34.99 Lei
Categorie (vânzător)
Biciclete de trekking
Marca

Produs actualizat în urmă cu 1 lună
Descriere YEO:

Manometru FLP900 HV - Disponibil la decathlon.ro

Pe YEO găsești Manometru FLP900 HV de la , în categoria Biciclete de trekking.

Indiferent de nevoile tale, Manometru FLP900 HV din categoria Biciclete de trekking îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Caracteristici și Avantaje ale produsului Manometru FLP900 HV

  • Departament: auto-moto-rca
  • Ideal pentru iubitorii de mașini și motociclete.
  • Conținutul acestui produs te ajută să întreții și să îmbunătățești performanțele vehiculului tău.

Preț: 34.99 Lei

Caracteristicile produsului Manometru FLP900 HV

  • Brand:
  • Categoria: Biciclete de trekking
  • Magazin: decathlon.ro
  • Ultima actualizare: 24-07-2026 11:57:10

Comandă Manometru FLP900 HV Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Manometru FLP900 HV de la decathlon.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Produs conceput pentru schimbarea manometrului de la pompa de picior FLP900 HV

Manometru FLP900 HV - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Manometru FLP900 HV

Manometru FLP900 HV

decathlon.ro decathlon.ro Actualizat in 24/07/2026

34.99 Lei

Vezi oferta