Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Merisor 120cpr

Vânzător
vegis.ro vegis.ro
Pret
53.5 Lei
Categorie (vânzător)
Suplimente
Marca
DACIA PLANT

Produs actualizat în urmă cu 1 lună
Descriere YEO:

Merisor 120cpr - Disponibil la vegis.ro

Pe YEO găsești Merisor 120cpr de la DACIA PLANT, în categoria Suplimente.

Indiferent de nevoile tale, Merisor 120cpr din categoria Suplimente îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 53.5 Lei

Caracteristicile produsului Merisor 120cpr

  • Brand: DACIA PLANT
  • Categoria: Suplimente
  • Magazin: vegis.ro
  • Ultima actualizare: 24-07-2026 11:57:10

Comandă Merisor 120cpr Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Merisor 120cpr de la vegis.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Sanatatea cailor urinare Produsul este recomandat pentru mentinerea sanatatii cailor urinare. Contribuie la: mentinerea sanatatii aparatului urinar. Ingrediente/comprimat: merisor (Vaccinium vitis-idaea) - frunze si lastari (350 mg); merisor (Vaccinium vitis-idaea) -extract hidroalcoolic cu 25% antocianidine din fructe (100 mg); agent de incarcare: celuloza microcristalina; agent antiaglomerant: dioxid de siliciu coloidal. Mod de administrre: Copii intre 5 si 15 ani: cate 1 comprimat de 3 ori pe zi Adulti si tineri peste 15 ani: cate 2 comprimate de 3 ori pe zi, cu 30 de minute inaintea mesei. In cazul administrarii de lunga durata se recomanda o pauza de 3 saptamani la fiecare 3 luni.  Contraindicatii: Intoleranta la oricare dintre componentele produsului. Tara de origine: Romania

Merisor 120cpr - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Merisor 120cpr

Merisor 120cpr

vegis.ro vegis.ro Actualizat in 24/07/2026

53.5 Lei

Vezi oferta

Produse marca DACIA PLANT