Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Message-MS-Personal Size, Hardcover/Eugene H. Peterson

Vânzător
elefant.ro elefant.ro
Pret
233.99 Lei
Categorie (vânzător)
Foreign Books
Marca
NavPress Publishing Group

Produs actualizat în urmă cu 3 luni
Descriere YEO:

Message-MS-Personal Size, Hardcover/Eugene H. Peterson - Disponibil la elefant.ro

Pe YEO găsești Message-MS-Personal Size, Hardcover/Eugene H. Peterson de la NavPress Publishing Group, în categoria Foreign Books.

Indiferent de nevoile tale, Message-MS-Personal Size, Hardcover/Eugene H. Peterson din categoria Foreign Books îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 233.99 Lei

Caracteristicile produsului Message-MS-Personal Size, Hardcover/Eugene H. Peterson

  • Brand: NavPress Publishing Group
  • Categoria: Foreign Books
  • Magazin: elefant.ro
  • Ultima actualizare: 16-06-2026 00:26:07

Comandă Message-MS-Personal Size, Hardcover/Eugene H. Peterson Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Message-MS-Personal Size, Hardcover/Eugene H. Peterson de la elefant.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Appealing to both men and women, this personal-size edition of The Message is ready to go and easy to carry. With a soft camel-colored cover, matching tan stitching, and a brown embossed logo, this cover is equal parts rugged and refined. In the front of the Bible, Eugene Peterson helps readers learn to use a "reading Bible." In the back, the Topical Concordance will help them find Bible passages on more than 80 topics, including doubt, anger, love, and money. With "The Story of the Bible in Five Acts," and additional charts and maps, anyone can feel at home in the world of the Bible. With book introductions at their fingertips and The Message \'s unique verse-numbered paragraphs, readers have everything they need to sit back and enjoy the Bible, and to hear God speak in unexpected ways.

Message-MS-Personal Size, Hardcover/Eugene H. Peterson - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca NavPress Publishing Group