Modelul integrativ strategic de supervizare - Loredana-Ileana Viscu

Modelul integrativ strategic de supervizare - Loredana-Ileana Viscu

Detalii Modelul integrativ strategic de supervizare

libris.ro
Vânzător
libris.ro
Pret
21 Lei
Categorie (vânzător)
Stiinte Umaniste
Marca
Loredana-Ileana Viscu

Produs actualizat în urmă cu 2 ani
Descriere YEO:

Modelul integrativ strategic de supervizare - Disponibil la libris.ro

Pe YEO găsești Modelul integrativ strategic de supervizare de la Loredana-Ileana Viscu, în categoria Stiinte Umaniste.

Indiferent de nevoile tale, Modelul integrativ strategic de supervizare - Loredana-Ileana Viscu din categoria Stiinte Umaniste îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 21 Lei

Caracteristicile produsului Modelul integrativ strategic de supervizare

  • Brand: Loredana-Ileana Viscu
  • Categoria: Stiinte Umaniste
  • Magazin: libris.ro
  • Ultima actualizare: 10-11-2023 01:22:37

Comandă Modelul integrativ strategic de supervizare Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Modelul integrativ strategic de supervizare de la libris.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Acest studiu a fost realizat prin participarea terapeutilor supervizati si a terapeutilor autonomi din cadrul Asociatiei de Cercetare, Consiliere si Psihoterapie Integrativa (ACCPI) din trei centre de formare din diferite zone geografice ale tarii: Capitala (Bucuresti), Banat (Timisoara si Resita) si Ardeal (Hunedoara si Deva). Prin ipotezele propuse, studiul a urmarit existenta unor diferente pe zone geografice referitoare la evaluarea supervizarii si a stilurilor de supervizare practicate de supervizor. Din cele trei ipoteze ale studiului, prima a fost confirmata in totalitate, a doua a fost confirmata in mare parte, iar cea de-a treia nu a fost confirmata. Astfel, conform primei ipoteze s-a confirmat existenta unor diferente in privinta evaluarii supervizarii (stabilirea obiectivelor si feedback) pe zone geografice: • componenta Stabilirea obiectivelor a plasat in ordine descrescatoare zonele geografice supuse studiului dupa cum urmeaza: Capitala (Bucuresti), Ardeal (Hunedoara si Deva) si Banat (Timisoara si Resita); • componenta Feedback a oferit urmatoarea ordine descrescatoare a mediilor pe zone geografice: Ardeal (Hunedoara si Deva), Capitala (Bucuresti) si Banat (Timisoara si Resita).

Modelul integrativ strategic de supervizare - Loredana-Ileana Viscu - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca Loredana-Ileana Viscu