Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Montblanc MB0016O 005 59

Vânzător
optiblu.ro optiblu.ro
Pret
679.5 Lei 1089 Lei
Categorie (vânzător)
Ochelari de vedere
Marca
Montblanc

Produs actualizat în urmă cu 10 ore
Descriere YEO:

Montblanc MB0016O 005 59 - Disponibil la optiblu.ro

Pe YEO găsești Montblanc MB0016O 005 59 de la Montblanc, în categoria Ochelari de vedere.

Indiferent de nevoile tale, Montblanc MB0016O 005 59 din categoria Ochelari de vedere îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 679.5 Lei

Caracteristicile produsului Montblanc MB0016O 005 59

  • Brand: Montblanc
  • Categoria: Ochelari de vedere
  • Magazin: optiblu.ro
  • Ultima actualizare: 02-07-2026 01:12:41

Comandă Montblanc MB0016O 005 59 Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Montblanc MB0016O 005 59 de la optiblu.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Ochelari de vedere rectangulari pentru barbati Montblanc MB0016O 005

Montblanc MB0016O 005 59 - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Montblanc MB0016O 005 59

Montblanc MB0016O 005 59

optiblu.ro optiblu.ro Actualizat in 02/07/2026

679.5 Lei

Vezi oferta
Montblanc MB0012O 005

Montblanc MB0012O 005

videt.ro videt.ro Actualizat in 27/08/2025

1359.9 Lei

Vezi oferta

Produse marca Montblanc

Montblanc MB0391OA 002

Montblanc MB0391OA 002

videt.ro videt.ro Actualizat in 02/07/2026

1525.9 Lei

Vezi oferta
Montblanc MB0375OA 001

Montblanc MB0375OA 001

videt.ro videt.ro Actualizat in 02/07/2026

1883.9 Lei

Vezi oferta
Montblanc MB0356O 010

Montblanc MB0356O 010

videt.ro videt.ro Actualizat in 02/07/2026

1839.9 Lei

Vezi oferta
Montblanc MB0354O 001

Montblanc MB0354O 001

videt.ro videt.ro Actualizat in 02/07/2026

1512.9 Lei

Vezi oferta
Montblanc MB0351O 001

Montblanc MB0351O 001

videt.ro videt.ro Actualizat in 02/07/2026

1262.9 Lei

Vezi oferta
Montblanc MB0338O 006

Montblanc MB0338O 006

videt.ro videt.ro Actualizat in 02/07/2026

1729.9 Lei

Vezi oferta