Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Moringa Ecologica/BIo 250tb

Vânzător
vegis.ro vegis.ro
Pret
116.46 Lei
Categorie (vânzător)
Remedii
Marca
OBIO

Produs actualizat în urmă cu 3 zile
Descriere YEO:

Moringa Ecologica/BIo 250tb - Disponibil la vegis.ro

Pe YEO găsești Moringa Ecologica/BIo 250tb de la OBIO, în categoria Remedii.

Indiferent de nevoile tale, Moringa Ecologica/BIo 250tb din categoria Remedii îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 116.46 Lei

Caracteristicile produsului Moringa Ecologica/BIo 250tb

  • Brand: OBIO
  • Categoria: Remedii
  • Magazin: vegis.ro
  • Ultima actualizare: 02-07-2026 01:12:41

Comandă Moringa Ecologica/BIo 250tb Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Moringa Ecologica/BIo 250tb de la vegis.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Frunzele de Moringa sunt o sursa bogata de vitamine (A, C), calciu si antioxidanti puternici. Beneficii: Bogata in vitamine si minerale, sprijina sanatatea generala si intareste sistemul imunitar. Contribuie la mentinerea unui nivel normal al glicemiei si al colesterolului. Ofera un suport antioxidant puternic, protejand celulele de stresul oxidativ. Ingrediente: frunze de Moringa (Moringa Oleifera)* pudra, siliciu colloidal – agent antiaglomerant. *din agricultura ecologica Ingrediente active 1 tableta 6 tablete* Frunze de Moringa pudra bio 490 mg 2940 mg *doza zilnica recomandata Mod de administrare: 3 tablete de 2 ori pe zi cu suficienta apa. A nu se depasi doza recomandata pentru consumul zilnic (6 tablete/zi). Atentionari: Produsul este un supliment alimentar si nu trebuie sa inlocuiasca o dieta variata si echilibrata si un stil de viata sanatos. A nu se lasa la indemana si la vederea copiilor mici. Conditii de pastrare: A se pastra in ambalajul original, in loc uscat, la temperatura camerei, ferit de razele soarelui. Tara de origine: India

Moringa Ecologica/BIo 250tb - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Moringa Ecologica/BIo 250tb

Moringa Ecologica/BIo 250tb

vegis.ro vegis.ro Actualizat in 02/07/2026

116.46 Lei

Vezi oferta

Produse marca OBIO