Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Moskitieră pentru hamac Guardian

Vânzător
decathlon.ro decathlon.ro
Pret
289.99 Lei
Categorie (vânzător)
Drumeție in natura
Marca

Produs actualizat în urmă cu 3 zile
Descriere YEO:

Moskitieră pentru hamac Guardian - Disponibil la decathlon.ro

Pe YEO găsești Moskitieră pentru hamac Guardian de la , în categoria Drumeție in natura.

Indiferent de nevoile tale, Moskitieră pentru hamac Guardian din categoria Drumeție in natura îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 289.99 Lei

Caracteristicile produsului Moskitieră pentru hamac Guardian

  • Brand:
  • Categoria: Drumeție in natura
  • Magazin: decathlon.ro
  • Ultima actualizare: 02-07-2026 01:12:41

Comandă Moskitieră pentru hamac Guardian Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Moskitieră pentru hamac Guardian de la decathlon.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Fără țânțari sau alte insecte atunci când vă relaxați într-un hamac! Este o chestiune simplă cu plasa de țânțari ENO Guardian. Este una dintre cele mai bine vândute plase de țânțari de la producătorul american de hamace ultralight. Plasa de țânțari este realizată dintr-o plasă aerisită, prea mică pentru a lăsa insectele să intre. Plasa de țânțari ENO este concepută pentru a fi instalată rapid și complet fără complicații. Cu doar un pic de linie suplimentară întinsă peste hamac, aveți un adăpost în care nu zboară insectele. Intrarea verticală de sub plasă este prevăzută cu un fermoar, iar plasa în sine are o construcție fără sudură.

Moskitieră pentru hamac Guardian - 0 | YEO

Produse asemănătoare