Descriere YEO:
Pe YEO găsești Movache spray, 100 ml, Movache de la , în categoria Frumusețe și Îngrijire.
Indiferent de nevoile tale, Movache spray, 100 ml, Movache din categoria Frumusețe și Îngrijire îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.
Preț: 58 Lei
Caracteristicile produsului Movache spray, 100 ml, Movache
- Brand:
- Categoria: Frumusețe și Îngrijire
- Magazin: liki24.ro
- Ultima actualizare: 03-05-2025 02:21:46
Comandă Movache spray, 100 ml, Movache Online, Simplu și Rapid
Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Movache spray, 100 ml, Movache de la liki24.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.
Descriere magazin:
Movache spray, 100 ml,
Movache [8906140960186]
Proprietati:- mix de fitonutrienti activi care actioneaza sinergic si patrund cu usurinta in straturile profunde ale pielii,reducand durerea specifica afectiunilor articulare,suprasolicitarilor fizice sau traumatismelor osteo-articulare; - reduce durerile articulare asociate bolii reumatismale(reumatism inflamator,degenerativ,abarticular).Reduce durerile cauzate de suprasolicitari sau traumatisme osteoarticulare; - calmeaza durerile si crampele musculare difuze sau localizate,cauzate de efort fizic intens,contuzii,sau cele cauzate de raceli,stari gripale; - stimileaza circulatia periferica,sustinand regenerarea naturala a tesuturilor; - reduce inflamatia si elibereaza antioxidanti care combat actiunea radicalilor liberi prevenind deteriorarea celulelor; - contribuie la prevenirea infectiilor,datorita actiunii antibacteriene si antifungice; - calmeaza mancarimea cauzata de intepaturile insectelor(tantari,purici).
Mod de utilizare:Se aplica de doua ori pe zi(dimineata si seara). Poate fi utilazat si de catre copiii cu varsta mai mare de 12 ani.
Compozitie:Salcie de Himalaya(actiune antiinflamatoare,analgezica,datorita continutului mare de salicilat de metil).Eucalipt(reduce semnificativ durerile musculare).Pin(adjuvant in ameliorarea durerilor din sciatica,lombago,artrita,actionand ca un drenor limfatic).Menta(cu proprietatianalgezice si antireumatice cu efect racoritor si calmant asupra locurilor dureroase si inflamate)Cuisoare(care au proprietati analgezice,anestezice,antiinflamatoare,antitrombotice,indicat in dureri musculare si poliartrita reumatoida).Rapita(are proprietati antioxidante si de regenerare celulara prin continutul de vit E).
Prezentare:100 ml