Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Mustar Dijon Ecologic/Bio 300g

Vânzător
vegis.ro vegis.ro
Pret
30.48 Lei
Categorie (vânzător)
Alimentare
Marca
PRONAT

Produs actualizat în urmă cu 1 zi
Descriere YEO:

Mustar Dijon Ecologic/Bio 300g - Disponibil la vegis.ro

Pe YEO găsești Mustar Dijon Ecologic/Bio 300g de la PRONAT, în categoria Alimentare.

Indiferent de nevoile tale, Mustar Dijon Ecologic/Bio 300g din categoria Alimentare îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 30.48 Lei

Caracteristicile produsului Mustar Dijon Ecologic/Bio 300g

  • Brand: PRONAT
  • Categoria: Alimentare
  • Magazin: vegis.ro
  • Ultima actualizare: 02-07-2026 01:12:41

Comandă Mustar Dijon Ecologic/Bio 300g Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Mustar Dijon Ecologic/Bio 300g de la vegis.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Ingrediente: seminte de mustar*, otet din vin*, apa, sare. *ingrediente certificate ecologic Mod de depozitare: a se pastra la loc uscat si racoros. Tara de origine: Franta

Mustar Dijon Ecologic/Bio 300g - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca PRONAT