Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

O iarna la New York

Vânzător
bookzone.ro bookzone.ro
Pret
29.99 Lei
Categorie (vânzător)
Carti
Marca
Nemira

Produs actualizat în urmă cu 2 luni
Descriere YEO:

O iarna la New York - Disponibil la bookzone.ro

Pe YEO găsești O iarna la New York de la Nemira, în categoria Carti.

Indiferent de nevoile tale, O iarna la New York din categoria Carti îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 29.99 Lei

Caracteristicile produsului O iarna la New York

  • Brand: Nemira
  • Categoria: Carti
  • Magazin: bookzone.ro
  • Ultima actualizare: 24-07-2026 11:57:10

Comandă O iarna la New York Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda O iarna la New York de la bookzone.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
De la autoarea de bestsellere The Sunday TimesCe loc e mai potrivit să-ți acorzi o a doua șansă, dacă nu New Yorkul, orașul noilor începuturi?Iris ajunge în orașul în care orice e posibil, hotărâtă să o ia de la capăt în cariera ei culinară și să uite de Londra și de recenta ei experiență amoroasă, care i-a frânt inima.Cutreierând străzile în timpul unui celebru festival gastronomic, se simte de parcă ar fi protagonista unui film. Apoi, brusc, dă peste o gelaterie care îi pare din cale-afară de cunoscută…Înăuntru, la tejghea, stă un bărbat incredibil de arătos, cu un zâmbet irezistibil, dar care trece, la rândul lui, printr-o criză existențială. O lectură plină de sensibilitate și de emoție, cu un amestec perfect de ingrediente: New York, mâncare, familie și romance! -- Sophie CousensJosie Silver e o romantică nerușinată, care l-a cunoscut pe cel ce avea să îi devină soț în clipa în care l-a călcat pe picior din greșeală, chiar când el împlinea 21 de ani. Locuiesc împreună cu cei doi fii și cu pisicile familiei într-un orășel din Anglia

O iarna la New York - 0 | YEO

Produse asemănătoare

Produse marca Nemira

Cabinet de prim-ministru

Cabinet de prim-ministru

nemira.ro nemira.ro Actualizat in 24/07/2026

2.64 Lei

Vezi oferta
Dicționar de geodezie

Dicționar de geodezie

nemira.ro nemira.ro Actualizat in 24/07/2026

14.8 Lei

Vezi oferta
John Infernul

John Infernul

nemira.ro nemira.ro Actualizat in 24/07/2026

3.17 Lei

Vezi oferta
Oameni de hârtie

Oameni de hârtie

nemira.ro nemira.ro Actualizat in 24/07/2026

2.64 Lei

Vezi oferta
Șantierul fantomă

Șantierul fantomă

nemira.ro nemira.ro Actualizat in 24/07/2026

3.17 Lei

Vezi oferta
Onorată instanță

Onorată instanță

nemira.ro nemira.ro Actualizat in 24/07/2026

2.64 Lei

Vezi oferta
Porcul spinos

Porcul spinos

nemira.ro nemira.ro Actualizat in 24/07/2026

5.28 Lei

Vezi oferta