Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

ODI Vanquish D3O® Comfort Grip

Vânzător
decathlon.ro decathlon.ro
Pret
409.03 Lei
Categorie (vânzător)
BMX freestyle
Marca

Produs actualizat în urmă cu 1 lună
Descriere YEO:

ODI Vanquish D3O® Comfort Grip - Disponibil la decathlon.ro

Pe YEO găsești ODI Vanquish D3O® Comfort Grip de la , în categoria BMX freestyle.

Indiferent de nevoile tale, ODI Vanquish D3O® Comfort Grip din categoria BMX freestyle îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 409.03 Lei

Caracteristicile produsului ODI Vanquish D3O® Comfort Grip

  • Brand:
  • Categoria: BMX freestyle
  • Magazin: decathlon.ro
  • Ultima actualizare: 24-07-2026 11:57:10

Comandă ODI Vanquish D3O® Comfort Grip Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda ODI Vanquish D3O® Comfort Grip de la decathlon.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Manşon ODI Vanquish cu compus D3O® pentru reducerea vibraţiilor şi absorbţia şocurilor - lungime 135 mm, diametru 32,75 mm, capete dublu întărite, model waffle pentru aderenţă sporită.

ODI Vanquish D3O® Comfort Grip - 0 | YEO

Produse asemănătoare