Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Otrinatural Baby 20X5 ml

Vânzător
liki24.ro liki24.ro
Pret
67.23 Lei
Categorie (vânzător)
Mama și Copilul
Marca

Produs actualizat în urmă cu 1 lună
Descriere YEO:

Otrinatural Baby 20X5 ml - Disponibil la liki24.ro

Pe YEO găsești Otrinatural Baby 20X5 ml de la , în categoria Mama și Copilul.

Indiferent de nevoile tale, Otrinatural Baby 20X5 ml din categoria Mama și Copilul îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 67.23 Lei

Caracteristicile produsului Otrinatural Baby 20X5 ml

  • Brand:
  • Categoria: Mama și Copilul
  • Magazin: liki24.ro
  • Ultima actualizare: 02-07-2026 01:12:41

Comandă Otrinatural Baby 20X5 ml Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Otrinatural Baby 20X5 ml de la liki24.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
BEBELUȘ OTRINATURAL DIN FAMILIA OTRIVEN OtriNatural Baby este potrivit în special pentru curățarea și clătirea nasului bebelușilor și copiilor. Pipetele cu doză unică pot ajuta la desfundarea nasului bebelușului, astfel încât acesta să poată respira, bea și dormi mai ușor. De asemenea, ajută la menținerea sănătății nasului și la prevenirea infecțiilor secundare ale urechii, nasului și gâtului. Pipetele noastre unidoză conțin o soluție salină izotonică cu 0,9% clorură de sodiu, care subțiază și fluidifică secrețiile nazale pentru o îndepărtare ușoară. Curățarea și clătirea nasului cu OtriNatural Baby pot ajuta la prevenirea complicațiilor precum infecțiile urechii și sinusurilor. Pipetele unidoză OtriNatural, fără conservanți, sunt o alegere bună pentru curățarea și clătirea nasului bebelușilor. Pipetele unidoză OtriNatural Baby sunt igienice, sterile și gata de utilizare. Sunt potrivite pentru sugari, copii și adulți. Consultați un medic înainte de a utiliza OtriNatural Baby la sugarii cu vârsta sub 2 săptămâni sau dacă sunteți gravidă sau alăptați. Frecvența obișnuită de utilizare este de 2 până la 4 ori pe zi în fiecare nară, folosind o pipetă cu doză unică per aplicare.

Otrinatural Baby 20X5 ml - 0 | YEO

Produse asemănătoare