Sari direct la continut
Peste 10 milioane de produse, intr-un singur loc.
Produs

Packstandard Fluiere Plastic Naranja Fluor

Vânzător
decathlon.ro decathlon.ro
Pret
158.99 Lei
Categorie (vânzător)
Adventure racing
Marca

Produs actualizat în urmă cu 3 zile
Descriere YEO:

Packstandard Fluiere Plastic Naranja Fluor - Disponibil la decathlon.ro

Pe YEO găsești Packstandard Fluiere Plastic Naranja Fluor de la , în categoria Adventure racing.

Indiferent de nevoile tale, Packstandard Fluiere Plastic Naranja Fluor din categoria Adventure racing îți poate aduce un echilibru perfect între calitate și preț, cu avantaje practice și moderne.

Preț: 158.99 Lei

Caracteristicile produsului Packstandard Fluiere Plastic Naranja Fluor

  • Brand:
  • Categoria: Adventure racing
  • Magazin: decathlon.ro
  • Ultima actualizare: 02-07-2026 01:12:41

Comandă Packstandard Fluiere Plastic Naranja Fluor Online, Simplu și Rapid

Prin intermediul platformei YEO, poți comanda Packstandard Fluiere Plastic Naranja Fluor de la decathlon.ro rapid și în siguranță. Bucură-te de o experiență de cumpărături online optimizată și descoperă cele mai bune oferte actualizate constant.


Descriere magazin:
Fluier standard din plastic cu minge. Se serveste cu curea. Se vinde la pachet de 5 unitati. Dimensiuni: 42x17x15mm.Numar articole pachet: 5 Colectie: Continuitate Compozitie/material: Plastic Sport: Multisport Ambalare: Vrac Nivel de indemanare: Initiere Utilizare: Colectiv Tip produs: Accesoriu

Packstandard Fluiere Plastic Naranja Fluor - 0 | YEO

Produse asemănătoare